.mmm
f

skąd pomysł na

Myjnia na2wiadra

Moja historia z detalingiem rozpoczęła się w 2009 roku. Wtedy właśnie kupiłem pierwsze glinki i kosmetyki do lakieru. Zawsze zaczyna się wszelkie eksperymenty na swoim aucie. Hobby jednak wciąga. Drugim stopniem wtajemniczenia było zajmowanie się autami członków rodziny. Samochody znajomych też się robiło. Dokupowałem duże ilości kosmetyków. Poszerzałem wiedzę. Testowałem różne rozwiązania z innymi ,,wariatami detailingowymi”. Nagle, jakieś 8 lat temu, kolega powiedział pewne słowa, które do dziś zapadły mi w pamięć: ,, Powinniście pomyśleć o myjni samochodowej, ale nie takiej zwykłej. Detalingowej! J ‘’. 

Zacząłem szukać miejsca oraz nazwy dla myjni. Założenie było takie, że ma być prosta i po polsku, aby łatwo ją zapamiętać. Dla osób, które wiedzą co nieco o detailingu nazwa „na dwa wiadra” jest oczywista. Po miesiącach tropienia, wielu godzinach spędzonych przed komputerem, w poszukiwaniu najlepszego miejsca dla naszej myjni – udało się! Fakt – Piaseczno, a dokładnie Gołków pod Piasecznem. Nie w Warszawie, jak to na początku zakładałem. Zaczęliśmy od remontu i przygotowania hali do naszych potrzeb. Tak rozpoczęła się historia naszej działalności. Pasja to nasze drugie imię.

nie jesteś jeszcze przekonany?

Dlaczego my?

- 01
Myjemy samochody metodą na 2 wiadra

Każdy z nas chciałby zatrzymać piękny wygląd swojego auta na tyle ile jest to możliwe. Metoda „na dwa wiadra” w dużej mierze w tym pomaga. Pozwala to zminimalizować powstawania nowych rysek.

- 02
wiedza która procentuje

Detailing – to niezwykle szczegółowe i kompleksowe czyszczenie samochodu składające się z wielu etapów. Jednym z nich jest prawidłowe mycie auta z zastosowaniem profesjonalnych narzędzi.

- 03
w pobliży warszawy

Nasza myjnia mieści się pod Piasecznem, w miejscowości Gołków, przy ul. Gołkowskiej 10. Jest to około 3 km od centrum Piaseczna.